Ludzie

Nasz Zespół, to doświadczeni i stale podnoszący swoje kwalifikacje specjaliści w swojej branży, służący swoją wiedzą i pomocą na każdym etapie współpracy.

MACIEK w s       GOSIA w s       ADAM w s       KAZIU w s       BENIO w s

Miło Nam przedstawić, od lewej:

Maciej Krzysztof Zajkowski, Prezes Zarządu, tel. kom. +48 698-666-600
Małgorzata Pietruszewska, Dział Księgowości, tel. kom. +48 698-666-651
Adam Zajkowski, Agent Celny, tel. kom. + 48 698-666-660
Kazimierz Kłosiński, Agent Celny, tel. kom. +48 698-666-650
Bernard Kamiński, Agent Celny, tel kom. +48 698-666-654
 
 

O firmie

Miło Nam przedstawić EURO-SPED-SERVICE.

Już od 18 lat służymy kompleksową pomocą w zakresie odpraw celnych. Jesteśmy liderem na rynku Podlaskim, ale z równym zaangażowaniem obsługujemy eksporterów i importerów z Mazowsza, Warmii i Mazur oraz całej Polski. Łatwość porozumiewania się w jeżyku rosyjskim zachęca do nawiązywania współpracy z partnerami z Rosji, Białorusi, Ukrainy, jak również Kazachstanu a rozwijająca się współpraca z Chinami, daje naszym klientom możliwość korzystania z Naszego długoletniego doświadczenia. Odprawy celne realizujemy również porozumiewając się w języku angielskim.
 
Posiadamy Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO, dzięki czemu nasze zgłoszenia celne traktowane są priorytetowo przez urząd celny. Nasz zespół agentów posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie, które wspólnie zdobywamy już od 18 lat.
 
EX, MRN, TIR, CMR, WPR, EPI, NCTS, Świadectwa Pochodzenia, Intrastat i inne. To dla nas proste.
 

Lokalizacja i dobre godziny pracy.

Znajdujemy się na szlaku komunikacyjnym dróg S61 (Via Baltica), 63, 64 oraz 20 km od drogi S8, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Celnego, gdzie znajduje się parking czynny 24 h/dobę. W bliskiej odległości znajdują się trzy stacje benzynowe, bistro oraz sklep spożywczy - co daje duży komfort dla odwiedzających Nas kierowców.
 
Świadczymy usługi w budynku tuż obok Urzędu Celnego od poniedziałku do soboty od 8.00 do 20.00. Dla naszych klientów oraz przewoźników stworzyliśmy wygodne miejsce spotkań gdzie zawsze wita herbata lub kawa.
 

Historia.

Firma Euro-Sped-Service Sp. z o.o. z Łomży istnieje od 1994r. Początkowo jej działalność opierała się głównie na obsłudze celnej podmiotów polskich i zagranicznych. Wejście Polski do UE rozpoczęło transformację związaną ze zmianą profilu działalności gdzie główną dziedziną firmy stał się transport, spedycja i logistyka. W roku 2003 spółka kupiła teren, gdzie rozpoczęto inwestycję w Centrum Logistyki i Spedycji. Dobre położenie miasta oraz szeroki zakres usług oferowany przez Euro-Sped-Service spowodował wzrost zainteresowania klientów z innych części Polski a także podmiotów z Europy Zachodniej. Rok 2004 to dla firmy jubileusz 10-ciu lat działalności i wraz z zakwalifikowaniem się po raz trzeci do czołowych 15 firm z regionu w konkursie Ambasador Biznesu. Wyróżnienie to podkreśla europejski wymiar małej firmy z zachodniej części województwa podlaskiego. Od 2003 roku jesteśmy członkiem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej.
 
 

Współpraca

 
 
Vancargo Podlasie http://www.vancargo.com/
 
Izba Przemysłowo-Handlowa w Łomży http://www.iph.lomza.pl/
 
Wynajem powierzchni magazynowej http://magazynypolska.pl
 
PÓŁNOC Nieruchomości S.A. http://www.polnoc.pl